Szwacz / Szwaczka - Швачка на пошиття текстилю

  • Ostrów Mazowiecka, mazowieckie pow. ostrowski
  • 5 500-7 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Szewc

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Firma opracowuje i produkuje elementy indywidualnego wyposażenia organów ścigania. Zakład specjalizuje się w produkcji namiotów wojskowych, szpitalnych, markiz i pokryć balistycznych oraz sprzętu wojskowego.

Zakres obowiązków

Co należy zrobić:
przygotowywanie stanowiska pracy na podstawie dokumentacji technicznej - obsługiwanie maszyn szyjących płaskich, słupkowych, ramiennych jedno- i wieloigłowych (szyjących ściegiem zwartym, łańcuszkowym itp.), do szycia tekstyliów - dobieranie igieł i nici zgodnie z przeznaczeniem, regulowanie mechanizmu igielnicy, przeciągacza nici, naprężacza nici, chwytacza oraz regulowanie długości ściegu - kontrolowanie pracy obsługiwanej maszyny, mechanizmu transportu materiału i tworzonego ściegu
czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn oraz wykonywanie prostych napraw
są zdjęcia z miejsca pracy
Praca operacyjna/w zespole

Что необходимо делать:
Подготовка рабочего места
Пошив изделий (Машинки: компьютерная швейная машинка (прямострочка), Колонковая машинка (челночка), Оверлок (плотные ткани и тонкие), Промышленная тамбурная машина)
Подбор игл и ниток по назначению, регулировка нитевдевателя, нити вытягивателя, нитенатяжителя, петлителя и регулировка длины стежка
Контроль качества стежка и работы машинки
Обслуживание и чистка машинки, выполнение несложного ремонта по надобности
Есть фото цеха
Работа пооперационно/бригадно

Wymagania

Wymagane doświadczenie

Вимоги:
Досвід роботи
Знання польської мови на середньому рівні

Oferujemy

Co oferujemy:
Stawka godz.: podstawa 3200 zł netto + dodatek. bonus (akord). Średnio od 4500 do 6000 netto miesięcznie
⏰ Grafik pracy: na razie - 1 zmiana, 5 dni w tygodniu po 8 godzin, 6:00-14:00. W przyszłości będą 2 zmiany i możliwość wzięcia dodatkowych godzin
Mieszkanie 600-700 zł od osoby (z wynagrodzenia)

Що ми пропонуємо:
Погодинна ставка: базова 3200 злотих нетто + надбавка. бонус (акордови). В середньому від 4500 до 6000 злотих нетто на місяць
⏰ Графік роботи: на даний час - 1 зміна, 5 днів на тиждень, 8 годин, 6:00-14:00. Надалі буде 2 зміни та можливість брати додаткові години
Житло 600-700 злотих з особи (із зарплати)

  • Administratorem danych osobowych jest CROSSPOINT sp. z o.o. 80-264 Gdańsk KLONOWA 1, NIP: 9571156680. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)