• Warszawa, mazowieckie

Pomoc kuchenna

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Gospodarz domu (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie: podstawowe;
    - rzetelność;
    - sumienność;
    - 1 rok doświadczenia zawodowego na takim samym lub podobnym stanowiku;

    - utrzymanie czystości na klatkach schodowych, korytarzach, w piwnicach oraz w innych pomieszczeniach w budynku;
    - mycie balustrad, poręczy i dźwigów osobowych;
    - sprzątanie i pielęgnacja terenów zielonych wokół posesji (pielenie, grabienie);
    - utrzymanie w czystości chodników, wewnętrznych dróg osiedlowych, opróżnienie koszy na śmieci, dbanie o porządek w altanach śmietnikowych;
    - w okresie jesiennym zbieranie opadłych liści, gałęzi, a w okresie zimowym odśnieżanie i posypywanie piaskiem chodników;

    Aplikacje należy składać osobiście w siedzibie Administracji Osiedla (ul.Langego 3, Warszawa) lub drogą e-mail na adres: sekretariat@domaniewska2.pl
    Termin składania aplikacji: do 15.03.2024r

    O terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

    *CV musi zawierać klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych u w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)