Nauczyciel zawodu kucharz (falenica)

  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
  • Inne wymagania: niezbędne:
    a) posiadanie pełnej zdolności do publicznych, czynności prawnych i korzystanie z pełni praw
    b) osoba, która w okresie 3 lat poprzedzających nawiązanie stosunku pracy nie była karana karą dyscyplinarną zwolnienia z pracy z zakazem stosunku pracy
    c) osoba, która nie była karana karą dyscyplinarną wydalenia z zawodu nauczyciela,
    b) osoba, która nie była prawomocnie skazana za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne lub postępowanie karne skarbowe w sprawie o umyśIne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    c) osoba, wobec której nie orzeczono zakazu zajmowania wszelkich lub okreśIonych stanowisk, wykonywania wszelkich lub określonych zawodów albo działalności, związanych z wychowaniem, edukacją leczeniem małoletnich lub z opieką nad nimi,
    d) osoba, która posiada wykształcenia wyższe, kwalifikacje zawodowe w zakresie gastronomi, przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie zawodowe w nauczaniu co najmniej 2 lata,
    e) spełnienie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku nauczyciela zawodu w zawodzie kucharz,

    dodatkowe:
    a) mile widziane kwalifikacje z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej,
    b) pozytywne usposobienie, komunikatywność, dokładność, dobra organizacja pracy.

    Obowiązki: nauczanie w Branżowej Szkole I stopnia przedmiotów teoretycznej i praktycznej nauki w zawodzie kucharz, w liczbie 10-20 godzin tygodniowo - zajęcia stacjonarne od poniedziałku do soboty w zależności od ilości grup szkolnych.

    Zakres czynności oraz wymagania i sposób składania dokumentów zawarty jest w ogłoszeniu o naborze umieszczonym na stronie internetowej Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie Falenicy pod adresem internetowym: warszawa.oow.gov.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)