• Katowice, śląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych (wymagany staż - lata: 1),Monter sieci gazowych (wymagany staż - lata: 1),Monter sieci cieplnych (wymagany staż - lata: 1),Hydraulik (wymagany staż - lata: 1),Monter instalacji gazowych (wymagany staż - lata: 1)
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,znajomość branży instalacyjnej
  • Inne wymagania: p
    uprawnienia gazowe, umiejętność obsługi wymienników ciepła, umiejętność samodzielnej pracy, dobra organizacja pracy, sumienność, rzetelność, dokładność, niekaralność
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie- do ustalenia, praca od poniedziałku do piątku 08.00-16.00, wynagrodzenie do uzgodnienia, miejsce pracy: Katowice i okolice
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)