Młodszy Ustawiacz maszyn- uczymy zawodu

GiGroup
  • Kłaj, małopolskie pow. wielicki

Inżynier

Umowa o pracę

Polska firma zajmująca się produkcją wyposażenia do domu i kuchni poszukuje osoby chętnej do pracy jako Pomocnik, ale docelowo do przyuczenia się do zawodu Ustawiacza Maszyn (maszyny wtryskowe).

Praca stacjonarna w miejscowości Targowisko .

Zadania:
-Pomoc w ustawianiu parametrów maszyn;
-Pomoc w przeprowadzaniu konserwacji;
-Nadzorowanie procesu produkcyjnego;

Oczekiwania:

-Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym;
-Chęci do przyuczenia się na stanowisko Operatora Maszyn;
-Doświadczenie w pracach technicznych- mile widziane, choć nie
wymagane;

Oferujemy

-Zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
-Jasno określoną ścieżkę awansu- do maksymalnie pół roku awans na
stanowisko Ustawiacza Maszyn;
-Zdobycie dodatkowych uprawnień np. uprawnienia UDT do obsługi
suwnic;
-Opiekę mentora od początku do końca zakończenia szkolenia;
-Rodzinną atmosferę;
-Premie uznaniowe;
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)