• Strzelce Opolskie, opolskie pow. strzelecki

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Inżynier Budowy

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i kontrola techniczna prowadzonych robót (większość inwestycji jest realizowana na terenie woj. opolskiego)
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej
  • Udział w tworzeniu harmonogramów prac oraz koordynacja prac pomiędzy branżami i podwykonawcami
  • Odbiór oraz kontrola prac wykonywanych pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów
  • Przygotowywanie dokumentacji budowy
  • Realizacja prac budowlanych zgodnie z projektem i harmonogramem

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - budowlane lub pokrewne
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza techniczna i doświadczenie w kierowaniu całością zagadnień budowlano-inwestycyjnych
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych oraz procedur administracyjnych
  • Umiejętność zarządzania priorytetami, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Pracę na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym
  • Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, adekwatnym do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Współpracę ze specjalistami z ogromnym doświadczeniem w zakresie kierowania projektami, przygotowywania projektów do realizacji, realizacji budów, projektowania
  • Zależy nam, żebyś mógł poszerzać swoją wiedzę i umiejętności – dbamy o rozwój naszych pracowników, zapewniając wsparcie, dopasowane szkolenia i kursy
  • Długofalową współpracę w strukturach firmy, a także możliwość awansu
  • Nowoczesne narzędzia pracy – wiemy jak ważne są komfortowe warunki pracy oraz sprzęt na którym pracujesz
  • Dobra atmosfera jest dla nas ważna. U nas będziesz pracować w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę a nie rywalizację i konkurencję
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w największych projektach inwestycyjnych w regionie

Sandra Samsel tel.: 574 474 789

Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)