Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.04.2024

SPRAWDZONE ZASTĘPSTWO DO SAMOTNEJ SENIORKI

  • Niemcy zagranica

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI

Centrum Językowe Konik oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec.Firma została wyróżniona prestiżowym godłem TERAZ POLSKA w 2021 roku.Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania”Firma posiada także wyjątkowy certyfikat: “Laur Eksperta”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!!Czekamy właśnie na Ciebie.Zlecenie dla opiekunki (oferta z dobrą znajomością języka) nr: 400/12Miejsce pracy: Niemcy - Althütte 71566Termin wyjazdu:26.02.2024Wynagrodzenie: 1800€ Ogólny opis:Sprawdzone zastępstwo !Do opieki pani 90 lat, waży około 50 kg – jest osoba leżącą, ma demencję, problemy z krążeniem, wstaje do posiłków, trzeba jej pomóc, je samodzielnie, ale trzeba dopilnować by zjadła wszystko, by w ciągu dnia wypiła odpowiednią ilość płynów, raz w tygodniu przyjeżdża Pani , która robi zakupy większe na cały tydzień. Do obowiązków opiekunki należy sprzątanie, gotowanie, zakupy. Do dyspozycji opiekunki pokój z osobną łazienką, Internet.Zakres obowiązków:- prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).- pomoc w codziennych czynnościach.- dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA.Wymagania:- dobra znajomość niemieckiego- doświadczenie w opiece- chęci do pracyZAPEWNIAMY: ! Kontrakt na minimum miesiąc z możliwością przedłużenia - to Ty decydujesz jak długo chcesz pracować. 6-8-12 tygodni.! Opieka domowa nad seniorami w Niemczech! Sprawdzone i bezpieczne zlecenia! Legalne zatrudnienie i opłacone składki w Niemczech lub w Polsce ! Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego ! Pewne i terminowe wypłaty wynagrodzenia! Opłacony transport w dwie strony! Opieka koordynatora w Niemczech i naszego zespołu w PolsceJUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW. CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIEKONTAKT:tel: 570 718 736tel: 731 913 716tel: 730 514 397

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

Podobne oferty pracy