DIGO Personal GmbH

SPAWACZ - E/ MAG /TIG lub ALU bez Zeitkonta

  • Niemcy zagranica

Spawacz

Umowa o pracę

Niemiecka Firma DIGO Personal GmbH zatrudnia od wielu lat pracowników z polski.

Usługi doradcze i wsparcie skierowane do naszych pracowników są dla nas zadaniami priorytetowymi! Bezpośredni i osobisty kontakt jest decydującym czynnikiem uzależniającym osiągniecie wspólnego sukcesu. Poświecenie uwagi naszym pracownikom jest dla nas sprawa nadrzędną. Nasza egzystencja uzależniona jest bowiem, przede wszystkim od satysfakcji naszych pracowników.

Obowiązki

Spawanie

Wymagania

  • Podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Mile widziane prawo jazdy kat B
  • Chęć podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 2000 - 2500 Euro netto miesięcznie, mozliwosc rezygnacji z prowadzenia Zeitkonta przez okres 6 miesiecy.
  • Pełny pakiet socjalny
  • Zorganizowanie zakwaterowania
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pomoc w uzyskaniu Kindergeld
  • Możliwość pracy na długi okres czasu

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w j. polskim lub niemieckim lub z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Prosimy również o dodanie do CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)