Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Szkoła Podstawowa zlokalizowana na Pradze Południe w Warszawie zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.

Poszukiwany nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Obowiązki

  • Poszukujemy nauczyciela który chciałby:
  • * uczyć w oparciu i w poszanowaniu relacji z uczniami
  • * współpracować z rodzicami i otrzymać wsparcie w tej relacji
  • * obserwować i współtworzyć materiały dydaktyczne wraz z nauczycielami z 6 różnych krajów
  • * być częścią wspierającego i lubiącego się zespołu nauczycieli
  • * podszkolić komunikatywną znajomość języka angielskiego/nauczyć się innych języków
  • W tym celu nauczyciel będzie:
  • * uczestniczył w przygotowaniu autorskiego programu edukacyjnego dla klas 1-3
  • * przygotowywał indywidualne ewaluacje postępów dziecka
  • * współpracował z pozostałymi nauczycielami
  • * uczestniczył w szkoleniach i tygodniowych oraz miesięcznych radach zespołu

Wymagania

  • * znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • * min. rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku nauczyciela w klasach 1-3 w szkole podstawowej lub zerówce przedszkolnej
  • * profilowego wykształcenia
  • * umiejętności pracy w zespole
  • * zaangażowania w relacje z dziećmi

Oferujemy

  • *możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz językowych,
  • *pracę w międzynarodowym zespole, umowę o pracę w proporcji 25 h /40 h
  • *wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia (8000-10 000 brutto)
  • *dla osób spoza Warszawy możliwość zamieszkania (pakiet relokacyjny)

  • Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie:
  • *CV
  • *listu motywującego określającego szczegółowo osobista i zawodową filozofię związaną z uczeniem się i nauczaniem
  • *listę co najmniej 3 referencji z adresami mailowymi i numerami telefonów osób, które takich referencji mogą udzielić
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."