Konstruktor maszyn i urządzeń

  • Gdynia, pomorskie

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Jako Stocznia Remontowa Nauta S.A., dumnie stoję na straży morskich tradycji Gdyni, będąc najstarszą działającą stocznią w Polsce. Nasza historia sięga roku 1927, kiedy to po raz pierwszy pod nazwą „Nauta” rozpoczęliśmy naszą przygodę z morzem. Przez lata, jako część grupy MARS Shipyards & Offshore i Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA, wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w branży remontowo-produkcyjnej, specjalizując się w skomplikowanych projektach, które wymagają nie tylko wiedzy, ale i wyobraźni inżynierskiej. Nasze usługi obejmują budowę kadłubów i jednostek pływających o długości do 100 metrów, przebudowy, przedłużenia oraz remonty. Jesteśmy także ekspertami w tworzeniu bloków, sekcji stalowych i konstrukcji off shore. Zatrudniając około 500 wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy zespołem, który każdego dnia dąży do perfekcji, co potwierdzają nasze certyfikaty ISO 9001:2008 oraz AQAP 2110:2009. Nasza infrastruktura to nasza duma – dysponujemy suchym dokiem o długości 380 metrów oraz czterema pływającymi dokami o udźwigu od 1.200 do 12.000 ton, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Nasze nabrzeża udźwigowione o łącznej długości około 2.900 metrów są gotowe na przyjęcie jednostek, które wymagają specjalistycznej opieki. Jesteśmy świadomi, że nasza praca ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i efektywność morskich podróży. Dlatego też, każdy projekt traktujemy z najwyższą starannością, oferując kompleksowe naprawy i przeglądy, a także usługi inżynieryjne, mechaniczne, spawalnicze, elektryczne, montażowe i kadłubowe. W Stoczni Remontowej Nauta S.A. łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze dziedzictwo z innowacyjnością. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, i pełni zapału patrzymy w przyszłość, gotowi na nowe wyzwania, które niesie ze sobą stale zmieniający się świat przemysłu morskiego. Zapraszamy do współpracy – razem możemy tworzyć historię.

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji maszynowej remontowanych/ przebudowywanych jednostek
  • bezpośredni nadzór dokumentacyjny, współpraca z wykonawcami oraz wsparcie techniczne podczas problemów montażowych na warsztacie i jednostkach
  • tworzenie zestawień materiałowych, współpraca z działem handlu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość programu Autocad
  • minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w branży maszynowej
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność za podejmowane decyzje
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, dyspozycyjność

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stocznia Remontowa NAUTA S.A. 81-336 Gdynia Czechosłowacka 3, NIP: 5860104345 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)