Płatny staż w dziale logistyki

  • Opole, opolskie

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad projektami wspierającymi strategię biznesową oraz operacyjną zakładu
  • Współpraca w zespołach
  • Budowanie wiedzy z zakresu logistyki i łańcucha dostaw oraz systemów ERP
  • Przygotowanie raportów, analiz oraz zestawień

Nasze wymagania

  • Ostatnie lata studiów na kierunku logistyka/ inżynieria produkcji
  • Znajomość Excel- podstawowa analiza danych (tabele przestawne, wyszukaj pionowo)
  • Znajomość Power Point - podstawowa prezentacja danych
  • Spostrzegawczość, kreatywne myślenie i pomysłowość
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Znajomość narzędzi (Python, R, VBA, SAP)
  • Znajomość podstaw funkcjonowania logistyki wewnętrznej
  • Znajomość podstaw lean manufacturing (kanban/ visual management)

To oferujemy

  • Możliwość poznania pracy w międzynarodowej firmie branży automotive
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Szwedzką kulturę pracy nastawioną na pracownika
  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz wzajemny szacunek
  • Możliwość zatrudnienia po okresie stażu

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)