Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024

Nauczyciel w Niepublicznej Szkoły Podstawowej PROMITIS

  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

PROMITIS to wielospecjalistyczny zespół poradni psychologiczno-pedagogicznych, punktów przedszkolnych oraz szkoła podstawowa dla dzieci z autyzmem. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy specjalistów, nauczycieli-terapeutów do Niepublicznej Szkoły Podstawowej PROMITIS w Warszawie przy ul. Wilenskiej 18.

Obowiązki

  • prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych w klasach I-III (wg podstawy programowej MEN)
  • prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej
  • tworzenie IPET, programów pracy grupowej, interwencji terapeutycznej
  • współpraca z rodzicami
  • obowiązku opiekuńczo-wychowawcze

Wymagania

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne (ukończone studia edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna)
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności organozacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet powitalny 3000 netto do pierwszej wypłaty
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce terapeutyczno-edukacyjnej
  • możliwość awansu
  • dostęp do szkoleń oraz kursów dokształcających
  • dostęp do materiałów oraz nowoczesnych narzędzi dydaktycznych
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • wsparcie w pracy
  • życzliwa atmosfera w pracy w komfortowych warunkach
  • możliwość pracy konsultacyjnej i diagnostycznej w ramach poradni
  • jasny system wynagrodzeń

  • Prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF