Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.05.2024

Monter tras kablowych

  • Niemcy zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • montaż tras kablowych
  • prefabrykacja konstrukcji wsporczych
  • układanie kabli w trasach i kanałach kablowych według schematu
  • przestrzeganie zasad i przepisów BHP obowiązujących w przedsiębiorstwie i na budowie

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne
  • praktyczne doświadczenie w pracy na budowach przemysłowych
  • praktyczna umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dyspozycyjność do pracy na kontraktach w systemie 6/1

Pracodawca oferuje

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę z oddelegowaniem na pracę za granicą
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kwalifikacji
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych
  • bezpłatny transport z Polski na projekt oraz flotę samochodową na miejscu
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
  • stałą opiekę koordynatora