Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

  • Strzelce Opolskie, opolskie pow. strzelecki

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, powiększamy nasz zespół administracyjny, dołącz do nas i TY.

Obowiązki

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Naliczanie wynagrodzeń z tyt. umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • Rozliczanie ewidencji czasu pracy
  • Prowadzenie rozliczeń ZUS, US, Pfron
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • Bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich i szkoleń bhp
  • Weryfikacja ważności certyfikatów uprawniających do wykonywania zawodu i pracy na poszczególnych stanowiskach
  • Przygotowywanie sprawozdań, zestawień i raportów zgodnie z wytycznymi zawartymi w obowiązujących przepisach

Wymagania

  • Preferowane co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w naliczaniu płac i ewidencji czasu pracy
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • Obsługa pakietu Office, oprogramowania kadrowo-płacowego Comarch i Płatnik
  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji
  • Wysoka kultura osobista, nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji w branży
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów