Nauczyciel wspomagający do dziecka z orzeczeniem (1/2 etatu)

  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogiczne
  • Zawody: Nauczyciel przedszkola
  • Inne wymagania: wyższe pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna, cierpliwość, wyrozumiałość, umiejętność pracy z dziećmi, mile widziana książeczka sanepidu, zaświadczenie o niekaralności, komunikatywna znajomość j. polskiego.

    wpieranie dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.

    Zgłoszenia: kontakt e-mail: p269@eduwarszawa.pl,
    kontakt telefoniczny: 228388013,w godzinach:8.00 - 14.00
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 426,5 do 3 007,5 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto w zależności od wykształcenia i stopnia awansu zawodowego nauczyciela od 4853,00 zł do 6015,00 zł
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)