• Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: piekuńczo -wychowawcza
  • Zawody: Pozostali nauczyciele szkół podstawowych (wymagany staż - lata: 1)
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalność: opiekuńczo -wychowawcza;
    - przygotowanie pedagogiczne;
    - 1 rok doświadczenia zawodowego;
    - odpowiedzialnośc;
    - dobra organizacja pracy;
    - inicjatywa;

    Zakres obowiazków:
    1. Nauczyciele świetlicy bezpośrednio podlegają kierownikowi świetlicy.
    2. Wszyscy nauczyciele świetlicy są członkami rady pedagogicznej i pracują zgodnie z regulaminem rady pedagogicznej.
    3. Nauczyciele świetlicy współpracują z wychowawcami klas, nauczycielami poszczególnych przedmiotów i rodzicami na zasadach powszechnie obowiązujących.
    4. Wychowawcy świetlicy współpracują z nauczycielami i wychowawcami klas w zakresie pomocy w kompensowaniu braków dydaktycznych oraz pedagogiem szkolnym, otaczając opieką dzieci z rodzin dysfunkcyjnych.
    5. Wychowawca świetlicy w szczególności dba o:
    - zdrowie i bezpieczeństwo powierzonych jego opiece dzieci
    - całokształt pracy wychowawczo-dydaktycznej i opiekuńczej w świetlicy
    - estetyczny wygląd świetlicy i zgromadzone w niej mienie
    - terminowe i zgodne z aktualnymi przepisami prawnymi wypełnianie dokumentacji
    - punktualne stawianie się na stanowisku pracy, zgodne z ustalonym grafikiem
    6. Nauczyciel świetlicy odpowiada w szczególności za:
    - kulturalne spożywanie posiłków przez dzieci
    - przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP, przeciwpożarowych, sanitarno-higienicznych.

    [Zgłoszenia: Tel. 22 831 08 23 e-mail: kadry.szkola32@sp32.waw.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 157 do 6 015 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 6015,00 zł -nauczyciel dyplomowany Wynagrodzenie 5157,00zł - nauczyciel mianowany
    + Dodatek stażowy,
    + Dodatek motywacyjny.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)