Nauczyciel świetlicy szkolnej (26/26) k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika specjalna
  • Zawody: Pozostali nauczyciele szkół podstawowych
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie wyższe pedagogiczne - pedagog specjalny,
    - przygotowanie pedagogiczne,
    - komunikatywna znajomość języka polskiego.

    OBOWIĄZKI:
    Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z dziećmi korzystającymi ze świetlicy szkolnej.

    Wynagrodzenie + dodatek motywacyjny, + dodatek stażowy
    Zasadnicze wynagrodzenie uzaleznione jest od stopnia awansu zawodowego nauczyciela. Podane wynagrodzenie dla nauczyciela mianowanego z przygotowaniem pedagogicznym.

    Praca w godz. 7-17

    [ZGŁOSZENIA: osobiście, tel. 22 822 20 05; e-mail: kadry@sp175.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 157 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek motywacyjny
    + dodatek stażowy

  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)