Specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim

  • Żabno, małopolskie pow. tarnowski

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Języki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w obszarze eksportu będzie dodatkowym atutem, umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne. komunikacja z klientami zagranicznymi w języku niemieckim, nadzór nad procesem realizacji zamówienia klienta, realizacja założonego planu sprzedażowego firmy, aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, uczestnictwo w targach i wystawach branżowych . Praca w Żabnie, od poniedziałku do piątku w godz.:7.00-15.00. Umowa o pracę (przez 3 m-ce okres próbny) później możliwość stałej umowy. Wynagrodzenie: 4242 zł brutto + premia uznaniowa. atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wsparcie ze strony doświadczonego zespołu, niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.. Kontakt: ,,POLMARK'' ul. Sucharskiego 5, 33-240 Żabno, tel.: 14 69 09 250. CV należy przesłać na adres: akcesoria@polmark.tarnow.pl w temacie wpisując "Aplikacja na stanowisko Specjalisty ds. Eksportu z Językiem Niemieckim".
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)