Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Koordynator serwisu sprzątającego

Zakłady Usługowe EZT S.A.
  • Oświęcim, małopolskie pow. oświęcimski

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Zakłady Usługowe EZT S.A. w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

• nadzór i kontrola serwisu sprzątającego na obiekcie,
• odbieranie i zamawianie środków czystości oraz ich rozdysponowanie,
• prowadzenie grafików, kontrola nad obiegiem dokumentów,
• kontrola stanów magazynowych, w razie potrzeby pomoc w serwisie sprzątającym.

Wymagania

• prawo jazdy kat. B,
• gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres w wymiarze całego etatu,
• doświadczenie w kierowaniu zespołem,
• podstawowa znajomość pakietu MS Office,
• doświadczenie w branży usług czystościowych.

Oferujemy

• Wynagrodzenie od 5000 do 5500 zł miesięcznie,
• Pracę stałą w oparciu o umowę o pracę,
• Stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV przez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji przez okres pięciu lat.