Zatrudnię na stanowisko - Przedstawiciel handlowy ds. OZE

VM Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Firma VM Sp. z o. o. zatrudni na stanowisko - Przedstawiciel handlowy ds. OZE.

Zadania:
- sprzedaż innowacyjnych produktów OZE: fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii,
- współpraca z klientem indywidualnym lub biznesowym,
- kompleksowa obsługa Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert,
- sukcesywne poszerzanie bazy Klientów,
- realizacja planów sprzedażowych,
- kontakty z inwestorami i podwykonawcami,
- dbanie o terminowość i jakość realizacji kontraktów,
- uczestnictwo w wizjach lokalnych.

Wymagania

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
rzetelność i poczucie odpowiedzialności,
- dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word,
- dobra organizacja pracy, systematyczność,
- samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i inicjatywa w działaniu,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kategorii „B”,
- doświadczenia w sprzedaży z klientem indywidualnym lub biznesowym,
- umiejętność prowadzenia negocjacji.

Oferujemy

- niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
- elastyczne godziny pracy,
- pakiet Multisport,
- dużą samodzielność planowania pracy,
- otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości,
- elastyczność współpracy – umowa o pracę lub kontrakt B2B,
- wysokie prowizje sprzedażowe.

Zapraszamy do kontaktu.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)