Pomoc nauczyciela (1/2 etatu) k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Asystent nauczyciela w szkole (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Języki: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe. Co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

    - prace pomocnicze w zakresie spraw związanych z edukacją dzieci niepełnosprawnych umysłowo w stopniu umiarkowanym lub znacznym,
    - czuwanie nad bezpieczeństwem uczniów,
    - pomoc uczniom w wykonywaniu czynności toaletowych i innych związanych z ich potrzebami,
    - wykonywanie innych, wynikających z zakresu obowiązków służbowych, czynności zleconych przez nauczyciela prowadzącego lub kierownika komórki oraz stała współpraca z pozostałymi pracownikami.

    Praca na 1/2 etatu w godzinach: 9:00-13:00.

    *Wynagrodzenie zasadnicze: 1950 zł brutto + 20% premii + dodatek stażowy - do 20%. W sumie wynagrodzenie nie niższe od najniższej krajowej - proporcjonalnie do wymiaru czasu pracy.

    [Kontakt: osobisty; tel. 723 248 616; e-mail: magdalenajagiello@eduwarszawa.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 1 950 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + 20% premii + dodatek stażowy - do 20%

    W sumie wynagrodzenie nie niższe od najniższej krajowej - proporcjonalnie do wymiaru etatu.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)