Kierowca sprzętu specjalistycznego z kat. c

  • Gdańsk, pomorskie

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: gimnazjalne
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
  • Inne wymagania: wymagane prawo jazdy kat. C oraz świadectwo kwalifikacji zawodowej (kod 95). Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym oraz niektóre weekendy. Mile widziane: uprawnienia do obsługi koparko-ładowarek klasy III, uprawnienia na HDS'y, uprawnienia do obsługi dźwigu, prawo jazdy kat. C+E.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 597 PLN
  • Opis wynagrodzenia: przedział wynagrodzenia 5597 plus 9,7% premii miesięcznej umowa o pracę 3 miesiące, po 3 miesiącach czas nieokreślony ze stawką 5859 + 9,7% premii. Stawka może ulec zmianie w przypadku posiadania dodatkowych uprawnienień np. uprawnienia na koparko ładowarkę, HDSy, lub obsługa dźwigu. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, bogaty pakiet socjalny m.in. karta Multisport, świadczenie świąteczne, dofinansowanie biletu miesięcznego na dojazd do pracy, szkolenia podnoszące kwalifikacje - inwestujemy w Twój rozwój, opieka medyczna w Grupie Luxmed dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony za symboliczną złotówkę, możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)