Mechanik Maszyn Budowlanych – Kierowca (kat.C)

Elektros Opole
  • Opole, opolskie

Inny

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
Elektros Opole, profesjonalna wypożyczalnia podnośników z wieloletnim doświadczeniem na rynku, poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego kandydata na stanowisko Mechanika Maszyn Budowlanych - Kierowcy (kat. C). Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za transport podnośników oraz ich konserwację i usuwanie drobnych usterek.

Lokalizacja: Opole, Polska

Wynagrodzenie: Od 4500 do 7500 zł brutto miesięcznie (adekwatnie do posiadanego doświadczenia i umiejętności)

Typ umowy: Umowa o pracę

Wymiar pracy: Pełny etat

Obowiązki:
• Transport podnośników do klientów oraz z powrotem do siedziby firmy
• Oględziny i sporządzanie protokołów przy wydaniu i odbiorze maszyn
• Diagnozowanie usterek mechanicznych i elektrycznych
• Konserwacja i naprawa maszyn budowlanych, w szczególności podestów ruchomych
• Zapewnienie sprawności i bezpieczeństwa wszystkich urządzeń
• Dbanie o czystość i porządek w warsztacie

Wymagania

• Prawo jazdy kategorii C (mile widziane C+E oraz uprawnienia na obsługę podestów ruchomych).
• Doświadczenie w obsłudze, konserwacji i naprawie maszyn budowlanych będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i urządzeń warsztatowych
• Umiejętność posługiwania się schematami oraz dokumentacją techniczną urządzeń
• Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
• Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanych kwalifikacji)
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoje CV na adres e-mail: biuro[małpa]elektros.opole.pl lub zadzwoń pod numer:

W CV prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)