Samodzielny referent w punkcie ewidencyjnym

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 4)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany,angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, zaświadczenia o przeszkoleniu z informacji niejawnych, uprawnienia: aktualne poświadczenie bezpieczeństwa, co najmniej do klauzuli "poufne", 4 lata doświadczenia zawodowego, znajomość języka angielskiego na poziomie B2, komunikatywna znajomość języka polskiego.

    - organizowanie pracy na zajmowanym stanowisku w sposób zgodny z zasadami nowoczesnej
    organizacji pracy poprzez: prawidłową i terminową realizację zadań; wszechstronne wykorzystanie swojej wiedzy, umiejętności i kwalifikacji;
    - zapewnienie należytej ochrony dokumentów znajdujących się w PE w myśl postanowień ustawy o ochronie informacji niejawnych z dnia 10 sierpnia 2010 r. oraz przepisów pracy biurowej w resorcie Obrony Narodowej; przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie dokumentów niejawnych i jawnych oraz prowadzenie w zakresie stosownych rejestrów dokumentów;
    - udostępnienie lub przekazywanie dokumentów;
    - wykonywanie prac biurowo-kancelaryjnych związanych z wytwarzaniem, obiegiem dokumentów oraz ich kompletowaniem;
    - odbiór korespondencji od cywilnych operatorów pocztowych oraz poczty wojskowej.

    [Zgłoszenia: e-mail: rekrutacja@wiml.waw.pl, tel. 261 852 302]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)