• Gdańsk, pomorskie

Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
  • Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie. Umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej. Znajomość układów VRF, zagadnień sterowania i automatyki urządzeń wentylacyjnych. Sumienność, dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej oraz w zespole. Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, szkolenia branżowe. Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie. Dofinansowanie karty multisport. Prywatną opiekę medyczną. Motywacyjny system wynagrodzeń. Niezbędne narzędzia pracy. Paczki/bony świąteczne.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 26 dni temu)