ELEKTRYK POMIAROWIEC

Intec EU
  • Rzeszów, podkarpackie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Jesteśmy główną Spółką w Grupie Kapitałowej. Działamy międzynarodowo, w branży energii odnawialnej. Projektujemy, budujemy, obsługujemy i konserwujemy wielkoobszarowe farmy fotowoltaiczne. Od 2018 roku zbudowaliśmy blisko 170 farm na całym świecie, o łącznej powierzchni 2200 boisk piłkarskich. To daje nam tyle energii, że spokojnie moglibyśmy utrzymywać 370 000 samowystarczalnych gospodarstw domowych. Nieźle co? Ale, ale… To nie koniec. Kolejne budowy trwają!

Nasze siedziby główne znajdują się w Krakowie i Ankarze. Najogólniej, dzielimy się na dwie jednostki specjalne: Ekipy działające w terenie, sprawiające, że plany zmieniają się w rzeczywistość oraz Pracowników różnych specjalizacji, którzy wspólnie te plany tworzą i codziennie działają ramię w ramię, żeby maksymalnie wykorzystać energię Słońca.

Wiesz już kim jesteśmy, pozwól zatem, że opowiemy Ci jak się u nas pracuje.

Normalnie . Przychodzisz, robisz kawę i działasz. O pomoc możesz zwrócić się do każdego – co jak co, ale ekipa jest naprawdę w porządku. Jasne, bywa intensywnie – to dlatego, że z roku na rok firma rośnie, a wraz z tym rosną wyzwania. Tu koniecznie trzeba wspomnieć – nie jesteśmy korporacją, dlatego też za swoje projekty odpowiadamy od A do Z, co w krótkim czasie daje ogromny rozwój zawodowy. Jak się zapewne domyślasz – INTEC to doskonałe miejsce dla tych, którzy kochają kreować, nie znoszą nudy, są samodzielni i lubią przejmować odpowiedzialność, dobrze odnajdują się w zmianach i chcą od swojej pracy „czegoś więcej”.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
-Pomiary wydajności - sprawdzanie, ile energii produkują poszczególne panele lub całe sekcje farmy fotowoltaicznej, aby upewnić się, że pracują one na optymalnym poziomie.
- Diagnostyka i lokalizacja usterek - wykrywanie i identyfikowanie problemów związanych z wydajnością paneli słonecznych lub innych komponentów systemu, takich jak inwertery, przewody czy systemy mocowań.
- Monitorowanie systemu - używanie zaawansowanych systemów monitorowania do śledzenia wydajności całego systemu fotowoltaicznego w czasie rzeczywistym, co umożliwia szybką reakcję na wszelkie anomalie.
- Kalibracja i regulacja - dostosowywanie parametrów pracy systemu fotowoltaicznego, takich jak kąt nachylenia paneli (w przypadku systemów, które pozwalają na regulację) czy ustawienia inwerterów, aby maksymalizować produkcję energii.
- Przeglądy i konserwacja - regularne przeprowadzanie inspekcji technicznych i czynności konserwacyjnych, aby zapewnić długotrwałą i niezawodną pracę instalacji.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
- Minimum 2 lata doświadczenia jako elektryk na farmach fotowoltaicznych
- Posiadanie uprawnień SEP Eksploatacja i Dozór.
- Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych.
- Język angielski na poziomie min. B2 (codzienna komunikacja w tym języku).
- Gotowość do pracy mobilnej i wyjazdowej na terenie Europy.

OFERUJEMY
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
- Nas , jesteśmy fajną ekipą, która wspiera się nawzajem i szanuje różnorodność.
- Współpracę międzynarodową w zupełnie niekorporacyjnych warunkach.
- Różnorodne, ciekawe projekty i wyzwania, które pozwalają wznieść swoją wiedzę i umiejętności na znacznie wyższy poziom.
- Samodzielność i wpływ – u nas procesów się nie powiela, my je kreujemy.
- Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do kart MultiSport - obydwa dla pracownika oraz osób towarzyszących.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)