Kierowca kat C+E w transporcie krajowym

  • Kraków, małopolskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Zatrudnimy kierowcę kat C+E.

Linia nocna między oddziałami spedycji.

Co drugi dzień zjazd do domu.

Transport odbywa się głównie na trasie Kraków-Bydgoszcz-Kraków.

Zakres obowiązków

- przewóz towaru na powierzonej linii

- poszanowanie powierzonego zestawu

Wymagania

- prawo jazdy kat C+E

- badania lekarskie i psychologiczne

- kurs na przewóz rzeczy

- karta kierowcy

- ADR mile widziane

Oferujemy

- umowę o pracę

- wynagrodzenie między 6000 PLN a 6500 PLN na rękę

  • Administratorem danych osobowych jest JACEK POŁETEK USŁUGI TRANSPORTOWE 31-804 Kraków Osiedle Na Lotnisku 19/60, NIP: 6782079934. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JACEK POŁETEK USŁUGI TRANSPORTOWE 31-804 Kraków Osiedle Na Lotnisku 19/60, NIP: 6782079934 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)