Kierowca kat. c lub ce – transport warzyw

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Norwegia zagranica

Kierowca

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, mechaniczne
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Inne wymagania: Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężkich, najlepiej ciężarówek. Umiejętność obsługi ciągnika – mile widziana.

    Wysoka motywacja do pracy, punktualność, zorganizowanie, umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie, pod presją czasu, elastyczność, gotowość do intensywnej pracy i wysokiego tempa, zwłaszcza w sezonie, dobra kondycja fizyczna. Zdolność logicznego myślenia. Prawo jazdy kat. C lub CE.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 200 NOK
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)