Sprzątacz/Sprzątaczka Obiektów i apartamentów

S&S Nieruchomośći
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

S&S Nieruchomości, Bydgoszcz, poszukuje Sprzątaczki/Sprzątacza

Dołącz do naszego zespołu jako Sprzątaczka/ Sprzątacz i pomóż nam utrzymać czystość i porządek w naszych obiektach.

Oferujemy

Opis stanowiska:

- Codzienne sprzątanie pomieszczeń użytkowych, korytarzy i innych wspólnych przestrzeni
- Utrzymywanie czystości naszych obiektów
- Czyszczenie okien, drzwi i podłóg, zmiana pościeli w apartamentach , sprzątanie całościowe apartamentów
- Usuwanie śmieci i utrzymywanie porządku w obiekcie
- Wykonywanie innych zadań sprzątających według potrzeb.

Wymagania

- Doświadczenie w branży sprzątania ( Lub chęć przyuczenia na stanowisko Sprzątaczka/Sprzątacz

- Gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym w weekendy

Oferujemy

-Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
-Umowę zlecenie w niepełnym wymiarze godzin
- Wynagrodzenie od 4242 zł miesięcznie brutto
- Praca stała/dodatkowa
- Elastyczny czas pracy
- Praca na jedną zmianę

Jeśli jesteś zmotywowaną i odpowiedzialną osobą, która lubi dbać o czystość, zapraszamy do aplikowania. Prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)