Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta (branża techniczna)

  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta (formy wtryskowe).

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za prezentowanie usług i sprzedaż oraz budowanie trwałych relacji ze stałymi oraz potencjalnymi klientami.

Zakres obowiązków

  • komunikacja z klientem, który chce zakupić formy wtryskowe,
  • ustalanie szczegółów technicznych zlecenia,
  • informowanie klienta o możliwych rozwiązaniach,
  • przygotowywanie materiałów potrzebnych do wyceny,
  • przygotowywanie wycen zlecenia,
  • bieżący kontakt z klientami i informowanie o postępach produkcji,
  • pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi klienta,
  • doświadczenie w branży produkcji form wtryskowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, negocjacyjne oraz sprzedażowe,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność, sumienność oraz odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
  • swoboda w pracy samodzielnej oraz w zespole.

Oferujemy

  • ambitną, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • rozbudowany system premii sprzedażowych, zależny od efektów wykonanej pracy,
  • pracę stacjonarna w biurze z nowoczesnym wyposażeniem (po okresie próbnym możliwa praca hybrydowa)
  • służbowy sprzęt Apple,
  • dofinansowanie do szkoleń, kursów,
  • indywidualne podejście do Twojego rozwoju oraz możliwość awansu w strukturach firmy.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.