Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
  • Tychy, śląskie

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Jesteśmy firmą produkującą opakowania z tworzyw sztucznych dla wielu najbardziej znanych marek konsumenckich na całym świecie produkujących żywność, chemikalia, oleje, detergenty  i wiele innych.

Obsługujemy obecnie wiele najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych na całym świecie. Jesteśmy częścią międzynarodowej struktury.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń peryferyjnych
  • Przeprowadzanie bieżących napraw maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu ( min 2 lata )
  • Uprawnienia SEP do (1 kV)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy wtryskarkach
  • Praca zmianowa

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System premii i dodatków
  • Bon zakupowy SODEXO – 200 zł brutto miesięcznie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE. L. 2016.119.1), informuję, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Plastipak Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

  • Proszę o dołączenie do CV klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko Elektromechanik prowadzonej przez firmę Plastipak Polska Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.