Technik Mobilny

Mellon Poland
  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Działu Obsługi Klietna terminali płatniczych (POS), bankomatów (ATM) oraz systemów kolejkowych (SKR) poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko: Technik Mobilny POS/ATM/SKR na terenie całej Polski

Twój zakres obowiązków:

* Realizacja zleceń: Będziesz odpowiedzialny za terminową realizację zleceń dotyczących: systemów kolejkowych (SKR), terminali płatniczych (POS) oraz bankomatów (ATM) w terminie uzgodnionym z klientem,
* Obsługa i serwis urządzeń: Będziesz odpowiedzialny za regularnie/ okresowe przeglądy zainstalowanych urządzeń,
* Raportowanie: Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonej instalacji, naprawy lub demontarzu urządzenia
* Szkolenia pracownicze: będziesz przeprowadzał krótki instruktarz/szkolenie wprowadzające w punkcie instalacji urządzenia
* Planowanie: będziesz planować swoją pracę - sam wyznaczasz trasę realizując przydzielone zgłoszenia w ustalonym terminie.

Nasze wymagania:
* Najważniejsza jest dla nas Twoja praktyczna wiedza o urządzeniach płatniczych i bankomatowych;
* Mile widziane jest Twoje wcześniejsze doświadczenie w serwisie urządzeń elektrycznych (m.in.: umiejętność instalacji systemu Windows 10, konfiguracji połączeń sieciowych, instalacji alarmów, czy konfiguracji sieci);
* Oczekujemy od Ciebie inicjatywy, zaangażowania i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
* Gotowość do zrealizowania zlecenia w trybie 24/7 - tylko w sporadycznych przypadkach;
* Własny samochód.

Oferujemy

* Będziesz odpowiedzialny za wykonanie zleceń serwisowych dotyczących terminali płatniczych (POS), systemów kolejkowych oraz kas fiskalnych;
* Dołączysz do zespołu techników obsługujących nowy projekt jakim jest serwis urządzeń ATM (bankomaty/wpłatomaty);
* Zapewnimy Ci pełne wdrożenie w obowiązki na tym stanowisku;
* Prace serwisowe będziesz wykonywał niedaleko swojego domu na wyznaczonym terenie;
* Sam zaplanujesz swoją trasę i kolejność realizowania zleceń;
* Wyposażymy Cię w telefon żebyś mógł przyjmować zlecenia serwisowe.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)