Projektant Konstrukcji Budowlanych

JOBS.PL S.A.
  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska:

- Opracowywanie projektów koncepcyjnych, technicznych oraz
wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych

- Praca w środowisku CAD i BIM

- Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych

- Opracowywanie rysunków warsztatowych

- Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów

- Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie
realizacji projektów

- Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych

- Nadzór nad zgodnością tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę
standardami oraz ogólną koncepcją projektu

- Prowadzenie nadzorów autorskich

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (wymagane: budownictwo)

- Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

- Doświadczenie przy projektowaniu obiektów w konstrukcji żelbetowej w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym

- Bardzo dobra znajomość programu AutoCad oraz programów do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych

- Znajomość programu Revit

Oferujemy

- Prywatną opiekę medyczną

- Dofinansowanie do zajęć sportowych

- Ubezpieczenie na życie

- Spotkania integracyjne

- Krótszy czas pracy w piątek

- Premia
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)