Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Piomar Fuksa Sp. Komandytowa

Monter konstrukcji stalowych - praca za granicą

  • Kraków, małopolskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

PIOMAR FUKSA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma Piomar FUKSA specjalizuje się w budowaniu hal wysokiego składowania na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko

Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: zagranica

Zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji stalowych oraz żelbetonowych elementów prefabrykowanych
  • przygotowywanie elementów konstrukcji stalowych do montażu
  • czytanie rysunków technicznych
  • obsługa maszyn i urządzeń do transportu elementów konstrukcji stalowych na placu budowy
  • obsługa narzędzi do montażu elementów konstrukcji stalowych

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako monter konstrukcji stalowych
  • umiejętność obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi
  • umięjętność pracy w zespole
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy

  • stabilną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia
  • ubezpieczenie grupowe
  • bezpłatny dojazd oraz zakwaterowanie
  • ciągłość zatrudnienia równiez w okresie zimowym
  • Administratorem danych osobowych jest Piomar Fuksa Sp. Komandytowa 31-619 Kraków Budziszyńska 48, NIP: 6783154603. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie w Cv
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."