Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
  • Cieszyn, śląskie pow. cieszyński

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

TECHNOLOG

CELMA INDUKTA Spółka Akcyjna  jest producentem silników elektrycznych z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Posiada dwie lokalizacje w Cieszynie przy ul. 3 Maja 19 i Bielsku-Białej Komorowicach przy ul. Chochołowskiej 21. Historia zakładu w Cieszynie sięga 1920 roku, a zakładu w Bielsku-Białej 1878 roku. Spółka wspólnie z innymi producentami siliknów elektrycznych wchodzi w skład Grupy Cantoni. Swoje wyroby dostarcza na rynek krajowy jak i na rynki zagraniczne Europy, obu Ameryk, Afryki i Azji.  Spółka jest otwarta na nowe technologie i posiada nowoczesny park maszynowy. Gwarantuje swoim pracownikom trwałość zatrudnienia, na podstawie umów o pracę.

Zapraszamy - dołącz do grona naszych pracowników.

Spółka CELMA INDUKTA S.A. poszukuje pracownika na stanowisko TECHNOLOG w Dziale Technicznego Przygotowania Produkcji.

Praca wynagradzana w systemie miesięcznym, od poniedziałku do piątku w godz. 700 – 1500, miejsce pracy: Cieszyn, ul. 3 Maja 19.

Zakres obowiązków

  • opracowywanie technologii produkcji,
  • opracowywanie, wdrażanie i doskonalenie procesów technologicznych,
  • wdrażanie do produkcji nowych detali,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu mechanicznym,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • otwartość na wiedzę, chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności,
  • zdolność do samodzielnej pracy.

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się, zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji poprzez system szkoleń,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • trwałość zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest: CELMA INDUKTA S.A. ul. 3 Maja 19, 43-400 Cieszyn, NIP: 548-007-53-47
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
    CELMA INDUKTA S.A. ul. 3 Maja 19, 43-400 Cieszyn, NIP: 548-007-53-47
    zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.