Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Wala Sp. z o.o.

Pracownik produkcji - operator CNC

  • Wilkowice, śląskie pow. bielski

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

WALA

Jesteśmy czołowym polskim producentem okuć do stolarki drzwiowej.

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1980 roku, konsekwentnie poszerzając swoją ofertę o nowe produkty.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie technologii, tworzymy nowatorskie projekty oraz dbamy o ich precyzyjne wykonanie. Stawiamy na nowoczesny design, jakość, funkcjonalność i wysoką technologię.

Oferta naszej firmy obejmuje pełną gamę uchwytów, klamek, zawiasów i rygli drzwiowych.

Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii stosowanych w tej gałęzi przemysłu. Rozwiązania stosowane w produkowanych przez firmę wyrobach podlegają specjalistycznym badaniom prowadzonym przez instytucje naukowe, a także są chronione prawem patentowym.

W związku z poszerzaniem swojej oferty produktowej oraz uruchomieniem nowych produktów poszukujemy:

Pracowników produkcji - operatorów CNC

Zakres obowiązków

  • obsługa obrabiarek CNC

  • obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych

  • kontrola jakości wykonywanych elementów

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • umiejętność czytania rysunku technicznego, interpretowania tolerancji rysunkowych

  • zachowanie norm bezpieczeństwa przy pracy z maszynami produkcyjnymi

  • kontrola jakości i pomiar wytworzonych produktów

  • gotowość do pracy na 3 zmiany

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe jako operator CNC lub ukończony kurs operatora CNC

  • doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim

  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • dodatkowe pakiety medyczne dla pracowników i rodzin pracowników

  • abonament żywieniowy do automatów vendingowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest Wala Sp. z o.o. 43-365 Wilkowice ul. Parkowa 16, NIP: 9372179431. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wala Sp. z o.o. 43-365 Wilkowice ul. Parkowa 16, NIP: 9372179431 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.