Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Lakiernik przemysłowy

  • Niemcy zagranica

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Runtime GmbH

Runtime GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.Do stałej współpracy poszukujemy Lakiernik przemysłowy Miejsce pracy:Görlitz/Zittau/Löbau/Niesky

Obowiązki

  • Lakierowanie barierek i poręczy
  • Lakierowanie większych elementów konstrukcji stalowych

Wymagania

  • Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu lub pokrewne
  • Doświadczenie w zawodzie będzie atutem
  • Prawo jazdy + własny samochód
  • Znajomość języka niemieckiegow stopniu umożliwiającym komunikacjęw miejscu pracy
  • Znajomość procesów pomocniczych (piaskowanie, szlifowanie, itp.)

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Premie świąteczne
  • 14,15 €/h brutto + 2,50€ netto diety do każdej przepracowanej godziny (=20€ za 8h pracy)
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Runtime GmbH 28195 Bremen Martinistraße 57, NIP: de2222222222 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.