Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
  • Niemcy zagranica

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

GoWork Service GmbH

Poszukujemy pracowników na stanowisko LAKIERNIK gotowych do podjęcia pracy od zaraz na terenie Niemiec. Praca wykonywana jest na hali w firmie, która dba o komfort pracy i wentylację pomieszczenia.Wynagrodzenie: 2600-2900€ netto przy 160 h na I klasie podatkowej

Lakiernik

Obowiązki

  • kontrola i ocena powierzchni elementu przed lakierowaniem
  • przygotowanie materiału do procesu lakierowania
  • lakierowanie komponentow zgodnie z wytycznymi
  • krycie natryskowe
  • obsługa urządzeń lakierniczych

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • mozliwosc zakwaterowania
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • zakwaterowanie w poblizu miejsca pracy
  • możliwość pobierania zaliczek
  • opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • wsparcie polskich koordynatorow
  • premie świąteczne i urlopowe
  • dodatki za przepracowane święta
  • płatny urlop wypoczynkowy

  • +49 176 70247193
  • Aplikuj