Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Asistnet Work Group

Operator maszyn - Komfortowe warunki pracy

  • Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie pow. wrocławski

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań etykietowych, poszukujemy pracowników na stanowisko Operator maszyn.

Obowiązki

  • obsługa maszyny za pomocą paneli sterujących
  • przygotowanie materiałów do produkcji
  • nadzór nad procesem technologicznym
  • dbanie o jakość wyprodukowanego materiału

Wymagania

  • chęć rozwoju zawodowego w środowisku produkcyjnym
  • umiejętność pracy zespołowej
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym oraz 4 brygadowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym

Oferujemy

  • stałe wynagrodzenie 5600 zł brutto + 800 zł brutto dodatku za system 4 brygadowy + premia
  • gwarantowaną podwyżkę wynagrodzenia podstawowego do 6200 zł brutto po okresie wdrożeniowym
  • zdobycie pierwszych doświadczeń lub rozwój zawodowy w obszarze produkcyjnym
  • umowę o pracę tymczasową w okresie szkoleniowym
  • po okresie próbnym możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą
  • jasna ścieżka kariery i możliwość doskonalenie kompetencji
  • dostęp do miejsc parkingowych
  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia wewnętrzne
  • opiekę konsultanta Asistwork na każdym etapie rekrutacji i w procesie zatrudnienia
  • dofinansowanie do posiłków (obiad dwudaniowy w cenie 2zł)
  • dodatek finansowy oraz paczki na święta
  • środki ochrony indywidualnej, odzież robocza oraz okulary korekcyjno-ochronne
  • wydarzenia firmowe (pikniki, dni otwarte fabryki)
  • po zawarciu umowy bezpośrednio z firmą: udział w premii rocznej, pakiet Luxmed, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji, kluczyk do maszyn vendingowych