Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024
CARBOAUTOMATYKA SA

Projektant elektronik

  • Tychy, śląskie

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • praca w zespole projektującym przemysłowe urządzenia elektroniczne
  • projektowanie schematów elektronicznych
  • projektowanie obwodów drukowanych
  • montaż i uruchamianie urządzeń prototypowych
  • implementacja i testowanie oprogramowania
  • wspomaganie w badaniach atestacyjnych np. EMC
  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • wspomaganie działu produkcyjnego przy uruchamianiu urządzeń elektronicznych
  • przygotowywanie dokumentacji dla klienta
  • pomoc przy wdrażaniu urządzeń prototypowych u klienta

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – elektronika, automatyka, informatyka lub podobne,
  • doświadczenie w projektowaniu systemów wbudowanych, w tym układów analogowych oraz umiejętność tworzenia oprogramowania systemów mikroprocesorowych i mikrokontrolerów ARM,
  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem urządzeń laboratoryjnych takich jak oscyloskop, multimetr, generator sygnałowy itp.
  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie zawodowe w programowaniu w językach C/C++,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji embedded Linux lub pod systemy czasu rzeczywistego RTOS, np. FreeRTOS,
  • znajomość narzędzi EDA – np. Altium Designer lub OrCAD, mile widziana umiejętność projektowania wielowarstwowych obwodów drukowanych,
  • umiejętność montowania, uruchamiania i testowania urządzeń elektronicznych,
  • minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie,
  • mile widziana znajomość problematyki EMC, mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość odbycia szkoleń w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych