Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
  • Gdańsk, pomorskie

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Elektromechanik

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w stałej sprawności aparatury pomiarowo-regulacyjnej Wydziału Produkcji Nawozów oraz Kwasu Siarkowego poprzez dokonywanie planowych przeglądów i konserwacji,
  • naprawy i konserwacje zaworów regulacyjnych współpracujących z układami kontrolno-pomiarowymi,
  • naprawy i konserwacje sieci teletechnicznej,
  • naprawy i konserwacje sprzętu elektronicznego układów regulacyjnych,
  • naprawy i kalibracje urządzeń ważących i ważąco-pakujących,
  • prowadzenie wewnętrznych raportów z przeprowadzonych napraw, regulacji i okresowych kalibracji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie zawodowe (absolwent kierunków: elektronika, automatyka, mechatronika lub pokrewne),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet medyczny,
  • możliwość rozwoju i szkoleń,
  • pakiet socjalny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) z dopiskiem „Elektromechanik” na adres: e-mail: Aplikuj
  • O terminie rozmów kwalifikacyjnych Kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu i rozmów wyłącznie z wybranymi Kandydatami.