Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Biuro Rachunkowe Beata Imiołek

KSIĘGOWA/MŁODSZA KSIĘGOWA

  • Warszawa, mazowieckie
  • 5 000-6 800 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Biuro Rachunkowe Beatex działa od 2003r.

Firma świadczy profesjonalne usługi finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W celu zapewnienia naszym Klientom wysokiego poziomu usług regularnie aktualizujemy i podnosimy poziom kwalifikacji zawodowych. Swoim zaangażowaniem w pracę i indywidualnym podejściem do każdego Klienta gwarantujemy fachową rzetelną i terminową obsługę. Stawiamy na wieloletnie, trwałe relacje z naszymi Zleceniodawcami. Najlepszą wizytówką jakości naszej pracy są zadowoleni Klienci, z którymi współpracujemy od początku naszej działalności.

Poszukujemy osoby chcącej zdobywać wiedzę i doświadczenie w księgowości, pracując dla klientów z różnorodnych branż gospodarki, w przyjaznym zespole księgowych.

Zakres obowiązków

  • Bieżące księgowanie dokumentów finansowych klientów w pełnych księgach oraz w księgowości uproszczonej KPiR,ryczałt
  • Bieżące uzgadnianie kont księgowych w księgach rachunkowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT,PIT,VAT
  • Opracowywanie raportów finansowych i zestawień dla klientów
  • Czynne uczestniczenie w pracach przygotowujących sprawozdania finansowe klientów
  • Weryfikacja poprawności dokumentów finansowych klientów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowości
  • Umiejętność obsługi programów księgowych
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem
  • Systematyczność i terminowość w realizacji zadań
  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości lub finansów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w małym, przyjaznym zespole

  • Administratorem danych osobowych jest Biuro Rachunkowe Beata Imiołek 02-495 Warszawa II Armii Wojska Polskiego 22, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Beata Imiołek 02-495 Warszawa II Armii Wojska Polskiego 22, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.