Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
  • Niemcy zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Posiadamy oferty pracy głównie w centralnych Niemczech oraz górnej Bawarii (okolice Norymbergi oraz Wurzburga).

Elektronik

Obowiązki

  • montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych
  • montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku elektryk
  • ukończona szkoła w zawodzie Elektryka
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziane)

Oferujemy

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • długoterminową współpracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo
  • stawkę godzinową
  • dietę godzinową
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • punktualne wypłaty
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

  • CV należy składać poprzez przycisk aplikuj lub na adres Email: Aplikuj
  • Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów:
  • +48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335