Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024

Monter kadłubów okrętowych

  • Gdynia, pomorskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • prefabrykacja i montaż rurociągów okrętowych;
  • montaż kadłubów okrętowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie stoczniowe jako monter;
  • czytanie rysunku okrętowego izometrycznego;
  • kurs cięcia i sczepiania potwierdzony certyfikatem;
  • rzetelność w podejściu do wykonywanej pracy;
  • mile widziana znajomość języka polskiego;
  • umiejętność organizowania pracy własnej;
  • zaangażowanie i dyspozycyjność gotowość do pracy na terenie stoczni w Gdyni.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • legalne zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej pomagamy w przygotowaniu odpowiednich dokumentów do jej rejestracji);
  • gwarantowaną ciągłość współpracy;
  • terminowe wynagrodzenie;
  • ubrania robocze;
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień np. certyfikaty spawalnicze, uprawnienia na cięcia i sczepiania;
  • dla obcokrajowców nadajemy pomóc w złożenie karty pobytu bez dodatkowych opłat (tylko opłata państwowa);
  • pomoc w zakwaterowaniu w Gdyni.