Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakłady Drobiarskie

Algas Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Przedsiębiorstwo ALGAS jest zlokalizowane w województwie śląskim. Działa na rynku od 1991 roku w zakresie branży drobiarskiej i hodowlanej jest firmą rodzinną. ALGAS to nowoczesny zakład uboju i rozbioru drobiu w pełni zautomatyzowany i innowacyjny dostarcza swoje produkty zarówno do sieci handlowych jak i zakładów przetwórczych.

Obowiązki

  • doskonała organizacja pracy
  • punktualność
  • utrzymanie porządku w pomieszczeniach biurowo-socjalnych na terenie hali /szatnie, stołówka, toalety/sprzątanie maszynowe itp.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • sprawność manualną,
  • dokładność, sumienność, staranność,
  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku

Oferujemy

  • stabilne i bezpośrednie zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności, wywiązywania się z powierzonych obowiązków
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów (m. in.: pakiet medyczny, upominki z okazji świąt, program grupowego ubezpieczenia na życie).
  • premia za polecenie pracownika do pracy
  • umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia
  • rabat 35% w naszym sklepie firmowym

Jako, że nasza firma jest zakładem pracy chronionej zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.