Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
Z.M. Wiromet S.A.

Kontroler jakości

  • Mikołów, śląskie pow. mikołowski

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

WIROMET S.A. jest znanym na rynku krajowym i zagranicznym doświadczonym producentem wysokiej jakości urządzeń oraz części zamiennych dla energetyki, górnictwa i innych dziedzin przemysłu.Spółka świadczy również szeroką gamę usług przemysłowych, głównie w zakresie obróbki mechanicznej, cieplno-chemicznej oraz odlewnictwa. W bogatej ofercie znajdują się też usługi serwisowe, remontowe, narzędziowe, laboratoryjne i dokumentacyjne, a także szereg wyrobów i usług specjalistycznych realizowanych na indywidualne zamówienia.

kontroler jakości

Obowiązki

  • bieżące nadzorowanie jakości produktów,
  • prowadzenie kontroli międzyoperacyjnej na produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia wymaganego poziomu jakości,
  • raportowanie,

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • umiejętność biegłego czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi : suwmiarka, mikromierz, średnicówka oraz interpretacja wyników pomiarów,

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w kreatywnym, doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz szkoleń : - z obsługi współrzędnościowych maszyn pomiarowych z oprogramowaniem Calypso, - z obsługi skanera pomiarowego Atos Gom II,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,