Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
TSLOGISTIC Tomasz Sawicki

Spedytor Międzynarodowy

  • Gdynia, pomorskie

Spedytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma TSLOGISTIC to uznany operator w zakresie krajowej i międzynarodowej spedycji drogowej, morskiej i lotniczej. Stawiając na wysoką jakość serwisu zdobyliśmy uznanie wielu klientów z Polski i z zagranicy, co bezpośrednio wpływa na intensywny rozwój firmy.

333105

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa bieżących zleceń spedycyjnych i transportowych
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz przewoźnikami firmy
  • budowanie bazy przewoźników oraz klientów
  • współpraca z pozostałymi działami firmy np. z działem handlowym, administracji, finansów, windykacji
  • wizyty handlowe u klientów/przewoźników oraz udział w wybranych targach, konferencjach, szkoleniach

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność organizacji transportu od A do Z
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów oraz przewoźników, nie tylko przy pomocy giełd transportowych
  • znajomość rynku krajowego i międzynarodowego
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów transportowych
  • proaktywne podejście
  • mile widziana znajomość języków obcych

Co oferujemy?

● wynagrodzenie zasadnicze + przejrzysty system premiowy,

● umowę o pracę lub kontrakt B2B - Ty wybierasz,

● dostęp do benefitów takich jak: opieka medyczna, karta multisport, możliwość uczestniczenia w kursach językowych, ubezpieczenie na życie,

● szkolenia podnoszące kompetencje,

● możliwość pracy w trybie hybrydowym lub stacjonarnym.

Jak się u nas pracuje?

● brak dress-codu,

● stabilne zatrudnienie,

● partnerskie podejście w relacji pracodawca - pracownik,

● możliwość osobistego rozwoju zawodowego,

● swoboda w działaniu.