Handlowiec / przedstawiciel handlowy

  • Zator, małopolskie pow. oświęcimski

Handlowiec

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, preferowane doświadczenie zawodowe w pracy z klientem, prawo jazdy kat. B, komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
    Miejsce wykonywania pracy: Zator, ul. Rynek 2 + teren województwa małopolskiego i śląskiego.
    Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy - pół etatu, z możliwością zatrudnienia na pełny etat, godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa oraz prowizja od sprzedaży usług
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)