Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
MICHAŁ BAJOREK FIRMA ZABŁOCKI

Księgowa ze znajomością kadr i płac

  • Cholerzyn, małopolskie pow. krakowski

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Zakres obowiązków

  • Czynności zlecone przez przełożonego
  • Tworzenie dokumentacji List Płac, zasiłków chorobowych oraz księgowanie LP
  • Sporządzanie umów o dzieło i zleceń
  • Naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych od wynagrodzeń
  • Tworzenie dokumentacji ZUS oraz księgowanie deklaracji ZUS
  • Naliczanie składek na ubezpieczenie społeczne opłacanych przez pracowników i zakład pracy od wynagrodzeń i umów zleceń
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS
  • Tworzenie rocznych dokumentacji ZUS RMUA
  • Tworzenie pełnej dokumentacji rocznej związanej z wystawieniem rocznych deklaracji pracowniczych PIT-11
  • Prowadzenie dokumentacji Kadrowo-Płacowej wg bieżących przepisów (karty wynagrodzeń pracowników, karty zasiłkowe, wydawanie zaświadczeń o uzyskanych dochodach na prośbę pracownika, czas pracy, kontrola terminowej realizacji badań lekarskich, prowadzenie akt osobowych, ewidencjonowanie urlopów i zwolnień lekarskich, organizowanie i kontrola szkoleń BHP, śledzenie zmian w przepisach prawa pracy i ich interpretacja na potrzeby firmy)
  • Terminowa wypłata wynagrodzeń
  • Sporządzanie i przesyłanie dokumentacji wymaganej przez instytucje publiczne (np. ZUS, PFRON)
  • Prowadzenie PPK
  • Rozliczanie kont rozrachunkowych oraz prowadzenie windykacji należności przeterminowanych (mailowo i telefonicznie), monitoring, wysyłanie ponagleń oraz wezwań do zapłaty.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat
  • wykształcenie średnie branżowe
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
  • umiejętność pracy w środowisku MS Office (Excel, Power Point, Word, Outlook)
  • umiejętność ustalania priorytetów i koncentrowania się na nich w realizacji zadań.

Oferujemy

  • pełny etat (8 godzin od poniedziałku do piątku)
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy i komfortowe warunki pracy
  • miejsce pracy Cholerzyn 519 32-060 Cholerzyn.
  • Administratorem danych osobowych jest MICHAŁ BAJOREK FIRMA ZABŁOCKI 32-060 Cholerzyn,Cholerzyn, NIP:6761015774. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MICHAŁ BAJOREK FIRMA ZABŁOCKI 32-060 Cholerzyn,Cholerzyn, NIP:6761015774. zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana