Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Inżynier Budowy / Serwisu Wentylacji i Klimatyzacji

  • Katowice, śląskie
  • 5 500-10 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Inżynier budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Eko-Ekspert - profesjonalna firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji wentylacji i klimatyzacji o najwyższej jakości poszukuje ambitnych i zdolnych kandydatów na stanowisko Inżyniera Budowy lub Serwisu.

Stanowisko: Inżynier Budowy / Serwisu Wentylacji i Klimatyzacji

Lokalizacja: Katowice

Jeśli jesteś ambitnym inżynierem gotowym podjąć wyzwanie i rozwijać się w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy innowacyjne rozwiązania w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym

Zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w procesie budowy oraz napraw i serwisowania instalacji wentylacji i klimatyzacji.

  • Współpraca z zespołem projektowym i działem technicznym.

  • Wykonywanie prac zgodnie z obowiązującymi normami i standardami branżowymi.

  • Możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobywania certyfikatów branżowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria mechaniczna, inżynieria środowiska lub pokrewne).

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego.

  • Prawo jazdy.

Oferujemy

  • Możliwość pracy na pełny etat w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym.

  • Dynamiczne środowisko pracy sprzyjające kreatywności i innowacyjności.

  • Pracę w zespole ekspertów branżowych, gdzie wartością są ciągłe doskonalenie się i współpraca.

  • Samochód służbowy.

  • Administratorem danych osobowych jest EKO-EKSPERT SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ I MAREK WŁODARCZYK 40-749 Katowice ul. Walerego Goetla 8B, NIP: 6341005668. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.